fbpx

آموزش طراحی سایت و سئو

ما عاشق آموزشیم. یکی از علایق اصلی ما آموزش طراحی سایت و سئو می باشد. به کمک آموزش به خودمون اثبات می کنیم که در چه جایگاهی قرار داریم. زیباتر از همه رضایت هنرآموزان ما بعد از آموزش های طراحی سایت و سئو است.

آموزش سئو سایت

در بحث دوره های آموزش سئو سایت ما، مطالب مختلفی عنوان می شود. همه نکات بصورت اصولی و علمی گفته خواهد شد. مطالب ابتدا از ساز و کار موتورهای جستجوگر آغاز می شود. سپس الگوریتم های آنها که در سئو سایت موثر است بیان می شود. شناخت این الگوریتم ها در ادامه مسیر بسیار کمک کننده خواهند بود.

در مرحله بعدی تکنیک های تحلیل رقبا و انتخاب عناوین کلیدی را تدریس می کنیم. در این مرحله ابزار مفید در آموزش سئو سایت معرفی می شوند. این ابزار کمک رسان یک سئو کار خواهد بود. آشنایی با آنها جز لزومات است.

در آخر سیلاب آموزش سئو سایت، سئو تکنیکال، روشهای افزایش سرعت سایت وردپرس و سرچ کنسول آموزش داده میشود. علاوه بر این، مسائل تکنیکی سئو خارجی بیان خواهد شد.

نکات اصولی در انتخاب کلمات کلیدی.

افزایش سرعت سایت، انتخاب افزونه های اساسی وردپرس، و کار با ابزارهای گوگل.

تفاوت سئو داخلی و خارجی، کمپین های تبلیغاتی، رپرتاژ و لینک بیلدینگ.

آموزش طراحی سایت

در این دوره آموزشی، تمامی اصول اساسی در طراحی و راه اندازی یک سایت حرفه ای تدریس میشود.

در آموزش طراحی سایت نکات مربوط به طراحی گرافیک سایت (front-end)، پیاده سازی وب سایت از طریق کد نویسی اصولی، کار با وردپرس، برنامه نویس Back-end آموزش داده خواهد شد.

علاوه بر این، آموزش تبدیل طرح های گرافیکی به کدهای HTML و CSS و JavaScript گفته خواهد شد. اگر هم علاقه به طراحی قالب وردپرس دارید، میتونید یک کورس جدا از آموزش طراحی سایت بگذرونید.

طراحی قالب وردپرس

طراحی قالب وردپرس (WordPress) یکی از مهارت های قوی فردی هرکس میتونه باشه. دنیای وردپرس، دنیای بزرگیه. میتونید با طراحی قالب وردپرس شروع کنید و کلی تکنیک یاد بگیرید. در این راه هم طراحی اولیه یاد خواهید گرفت، هم زبان PHP. علاوه بر این با زبان جاوااسکریپت هم آشنا می شوید.

کدنویسی سایت

قالب و نمونه اولیه ای که در کورس قبلی آمده شده است کدنویسی می شود. کدنویسی سایت بصورت اصولی با زبان های HTML، CSS و JavaScript انجام خواهد گرفت. علاوه بر این با کتابخانه های jQuery و Bootstrap بیشتر آشنا میشیم و باشون پروژه انجام میدیم.

طراحی UI/UX

در این سر فصل، نکات اساسی در طراحی رابط و تجربه کاربری (UI و UX) گفته می شود. نکات اصولی در طراحی صفحات وب سایت را آموزش می دهیم. با استفاده از نرم افزارهای Adobe XD و Adobe Photoshop طرح اولیه یک سایت انجام می شود.

در دوره های آموزشی ما چه میگذرد؟

همانطور که باید متوجه شده باشید، کار اصلی سئومارس کمک برای افزایش بازدید سایت و طراحی سایت می باشد. در کنار آن ما در اصفهان آموزش طراحی سایت و سئو هم انجام می دهیم. اگه باز هم درمورد خدمات ما سوالی دارید، یا دوست دارید از خدمات رایگان ما مطلع شوید؛ بمون پیام بدید.